Reklamos ir spaudos paroda Remadays Vasario 7-9 dienomis Varšuvoje!

Tai kasmetinė ir didžiausia, bei arčiausiai Lietuvos vykstanti tokio tipo paroda,
kurią būtina aplankyti kiekvienai su reklama, spauda ir suvenyrais dirbančiai įmonei.
Kviečiame kartu aplankyti parodą!

Visa informacija apie parodą ČIA

Remadays

 

Aukščiausios kokybės plačiaformatis spausdintuvas tik už 8900Eur?

Taip, seniai jau praėjo laikai, kai lateksiniai plačiaformačiai spausdintuvai buvo brangesni už solventinius. Naujasis Hp latex 115 modelis skirtas būtent naujai besikuriančioms ar esamoms nedidelėms reklamos įmonėms, kurios nori pasiūlyti spaudos galimybę čia ir dabar. Šis 1,37m spausdintuvas ne tik ekologiškas, bekvapis, bet ir yra suprojektuotas su mažesnėmis rašalų kasetėmis, kas nereikalauja investuoti į ateities spaudą ir yra puikiai tinkamas ne tokiems dažniems užsakymams.

Galvojate 2018m. išplėsti savo galimybes?

HP 115

Rašykite info@seri-deco.lt arba skambinkite mums +37052159032 ir susiderinsime susitikimą mūsų demo salėje, kur galėsite įsitikinti, kad lateksiniai spausdintuvai ne tik turi begalę pranašumų, bet taip pat yra ir ekonomiški.
Daugiau informacijos apie modelį: HP 115

 

 

Naujieji Stahls termopresai iš JAV! 

Pradėkite ruoštis pavasario sezonui jau dabar. Pristatome įvairiausių tipų termo presus iš didžiausio pasaulyje šių įrengimų gamintojo STAHLS. Kokybę užtikrina net 30 metų garantija kaitinimo elementams. Made in USA!
Daugiau informacijos apie termo presus ČIA 

Stahls

 

Alternatyvūs rašalai solventiniams spausdintuvas iš Belgijos SIOEN

Po 6 mėnesių intensyvaus testavimo norime pristatyti Jums itin kokybiškus alternatyvius rašalus Roland, Mimaki, Mutoh ir kitiems spausdintuvams iš SIOEN. Belgiškus dažus galime pristatyti ne tik litrais, bet ir beorėmis pakuotėmis ir kasetėmis.
Šių rašalų naujausia formulė atitinka REACH saugumo reikalavimus ir gali būti naudojami specialiai neventiliuojamose patalpose. Spalvos spektras yra labai panašus į originalių gamintojų, o patys dažai pasižymi net ir geresnėmis lipnumo, džiuvimo ir cheminio atsparumo savybėmis. Daugiau informacijos apie rašalus ir gamintoją galima rasite mūsų puslapyje Seri-Deco

SIOEN