Sandex ir Seri-deco

„Spandex“ žengia į Suomiją ir Baltijos regioną įsigydamas „Seri-Deco Oy“

2018m. Spalį Spandex, inovatyvių sprendimų tiekėjas vizualinės komunikacijos, grafikos ir išorinės reklamos industrijose, plečiasi į Šiaurės Europos regioną su Seri-Deco, vienu pirmaujančiu reklamos įrangos ir medžiagų tiekėjų Suomijos ir Lietuvos rinkose.

Seri-Deco iš savo pagrindinių patalpų Helsinkyje aptarnauja klientus Suomijoje ir Estijoje. Vilniaus padalinys dirba su Lietuvos ir Latvijos rinkomis atstovaudami tokiems garsiems prekiniams ženklams kaip Hp, GCC, Rowmark, Summa, Chemica ir daugeliui kitų.

Seri-Deco užsitikrino stiprias rinkos pozicijas su stipriu produktų ir paslaugų tiekimu, profesionaliais pardavimų ir techninio aptarnavimo ekspertais, pasirengusiais padėti ir patarti, skiriant pagrindinį dėmesį savo klientams.

Spandex CEO Rod Larson komentavo: „Su tokiais aukščiausio lygio prekiniais ženklais ir „svarbiausia klientas“ filosofija Seri-Deco pasiekė sėkmę remdamasi tokiomis pat vertybėmis, kurios apibūdina visą Spandex grupę, taip tik patvirtindama, kad bus puiki organizacijos dalis. “

Viceprezidentas Rob Jackson priduria: „Seri-Deco prisijungus prie Spandex šeimos, su vietinių ekspertų palaikymu ir globaliu Spandex užnugariu, mes galėsim praplėsti šias rinkas unikaliais naujais produktais ir paslaugomis. “

Seri-Deco vertybės ir komanda išliks nepakitusios. Džiaugiamės, kad galėsime suteikti dar daugiau naudos savo klientams, darbuotojamas ir tiekėjams būdami Spandex grupėje.

 

Spandex      Seri-deco