• Darbo Laikas: I-V 9:00-17:00
        •  Tel:+37052159032

GCC C180II 30WT

Produkto nuotraukos

GCC C180II 30WT
[ GCCC30 ]

Saadavus: Šio produkto neturime sandēlyje, užklauskite

Lazerinės graviravimo staklės Great Computer Corp. (GCC) C180II

Produkto aprašymas

Detalės

GCC LaserPro C180 lazeris yra patobulintas Venus lazerio modelis. C180 darbo stalas yra A3 formato, galima prijungti rotorių (priedėlis leidžiantis graviruoti ant cilindrinių objektų). Naujasis C180 turi vektorinį stalą pjovimui. Atidaromos šoninės durelės leidžia apdoroti didesnių gabaritų medžiagas.

Galite pasirinkti 3 galingumų variantus: 12vatų; 30vatų; 40vatų. Prie šio modelio galima prijungti autonominę oro ištraukimo (valymo) sistemą, su kuria galėsite dirbti biure, bute ar kitose patalpose, kur negalima skleisti blogo kvapo.
Šis modelis puikiai tinka naujo verslo pradžiai: nereikalauja daug vietos, prieinama kaina, geri techniniai duomenys.

c180 specifikacijos

Maksimalus C180 graviravimo greitis yra 40IPS (1016mm/sek)

  • 458mm X 309mm darbo stalas;
  • Kokybišką graviravimą suteikia "DC servo" kontrolė ir "TrueImage" technologija;
  • 30W galingumo lempa perpjauna 10 mm storio organinį stiklą vienu kartu;
  • Išsaugo pjovimo ir graviravimo parametrus savo vidinėje atmintyje, todėl nereikia kiekvieną kartą nustatinėti iš naujo;
  • Suderinamumas su belaidžiu duomenų perdavimu bevielio tinklo pagalba.

Atitinka ES standartus

ROHS

GCC kaip vienas iš lazerinės gamintojų įrangos lyderių pasaulyje atitinka visus Europos Sąjungos keliamus aplinkosaugos reikalavimus.Tai pat GCC įranga atitinka Europos Parlamento direktyvas - 2002/95/EC ir Restriction of Hazardous Substances(RoHS).

 Antspaudų ir 3D graviravimas

3d

C180 modeliai palaiko specialių nustatymų tvarkyklę, kurį paverčia Jūsų paruoštą failą tinkamą net 3D graviravimui. Tokia tvarkyklė palaiko iki 200 „gray scale“ lygių. Tai pat naudojant šią funkcija galima išgraviruoti fantastiškos kokybės antspaudus su mikro tekstu.

„SmartACT“ technologija

SmartACT

Patentuota speciali GCC technologija padidino lazerio produktyvumą graviruojant ir sumažino lazerio galvutės trintį. Šios technologijos dėka ženkliai padidėjo graviravimo greitis Spirit LS ir Spirit GLS modeliuose.

„DuraGuide“ technologija

Duraguide

Nauja integruota graviravimo galvutės judesio sistema, įmontuota ant stiprios metalinės „Kelvar“ konstrukcijos, užtikrina puikią graviravimo kokybę graviruojant maksimaliu greičiu ir sumažina slankiojančių detalių dilimą.

SmartLID konstrukcija

SmartLID

Lazerio viršutinis dangtis lengvai atidaromas iš abiejų pusių. Tokia konstrukcija žymiai palengvina operatoriaus valymo ir kasdieninės lazerio priežiūros darbus.

Patogus atidarymas

patogus atidarymas

C180 lazeriai turi pakankamai ribotą darbo plotą (460x305mm, A3 formatas), tačiau apgalvota lazerio konstrukcija, kur viršutinis dangtis atidaromas kartu su priekinėmis durelėmis, leidžia įdėti ir didesnių gabaritų medžiagas.

SmartLIGHT 

SmartLIGHT

C180 įrenginio viduje įmontuoti LED šviestuvai, kurių dėka operatorius gali aiškiai matyti pjovimo/ graviravimo metu vykstančius procesus.

Automatinė fokusavimo sistema

automatinė fokusavimo sistema

GCC fokusavimo sistema automatiškai pakelia darbo stalą iki pjovimui ar graviravimui reikiamo aukščio. „Autofocus“ sistema – efektyviausia lazerio linzės fokusavimo priemonė, kuri padeda apsisaugoti nuo operatoriaus klaidų, kai reikia nustatyti tikslų atstumą nuo graviravimo paviršiaus iki galvutės.

"DC Servo" varikliukai

Dc servo varikliukai

Uždaro ciklo "DC Servo" varikliukai išsiskiria savo didele sparta, kuri sutrumpina graviravimo laiką ir išlaiko itin aukštą kokybę.

„Drag-N-Engrave“ 

Drag engrave

Dėka šiuolaikinės technologijos, patogaus valdymo ir "DC Servo" varikliukų, operatorius gali tiesiog su ranka nustumti lazerio galvutę į bet kurį darbo stalo tašką ir nuo ten pradėti graviravimą. Tokia technologija padeda ne tik sutaupyti daug laiko, bet ir išvengti broko.

Patogus valdymas

Control c180

Visi GCC LaserPro graviravimo modeliai turi itin patogu valdymą su LCD ekranu. Valdymo pulto pagalba galima nustatyti graviravimo/pjovimo režimą, pažiūrėti nustatymus ir pakeisti graviravimo pradžios tašką.

 Patikimi CO2 lazerio šaltiniai

Co2 saltiniai

CO2 lazerio šaltinis yra pagrindinė įrenginio dalis, todėl GCC siūlo tik kokybiškus ir patikimiausius Synrad šaltinius. Visi šaltiniai yra uždaruose aliuminio korpusuose ir pagaminti JAV, Synrad kompanijoje.

Daugiau informacijos galite sužinoti skiltyje PRIEDAI

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Galingumas (W) 30
Darbinis plotis (mm) 458x309
Atsiliepimai
Priedai
Video

Jums taip pat gali būti įdomūs šie produktai

Domina spausdinimo, graviravimo, ploteriavimo įranga ar medžiagos?

Konsultuojame visais reklamos gamybos klausimais ir padedame priimti teisingus sprendimus

Susisiekite su mumis