• Darbo Laikas: I-V 9:00-17:00
    •  Tel:+37052159032

GCC Mercury III L-25WT

Produkto nuotraukos

GCC Mercury III L-25WT
[ GCCM25 ]

Saadavus: Šio produkto neturime sandēlyje, užklauskite

Lazerinės graviravimo staklės Great Computer Corp. (GCC) Mercury III

Produkto aprašymas

Detalės

 • 635 x 458 mm darbinis stalas;
 • Populiariausias GCC modelis Baltijos šalyse;
 • Valdymas lengvai suprantamas tiek profesionalams, tiek ir mėgėjams;
 • Lengvai prižiūrimas;
 • STOP mygtukas apsaugo lazerį nuo avarinių situacijų.
 • Atveriamas priekinis skydelis. Galima dirbti su didelių gabaritų ruošiniais;
 • Galingumas nuo 12Wt iki 40Wt;
 • Mažos eksploatavimo išlaidos;
 • Dirba su bet kokia Windows OS (98, XP, Vista, 7) ir MAC OS.

Mercury 12 WT – universalus modelis skirtas graviravimo ir plonų medžiagų pjovimo darbams. Puikiai tinka pjauti popierių, kartoną, graviruoti ant plastiko, organinio stiklo, specialios gumos antspaudams gaminti ir kitų paviršių. 12Wt šaltinio neužtenka graviruoti su specialia chemija ant metalinių paviršių, tokiems darbams reikia bent 17WT.

Mercury 25 WT – Šis modelis pasižymi ne tik dideliu darbo stalu, bet ir tai, kad prie Mercury III galima prijungti rotacinį įrankį apvaliems objektams graviruoti. Šis Mercury modelis yra populiariausias ir gamintojo pripažintas kaip sėkmingiausias lazeris. Modelis idealiai tinka tiek graviravimo, tiek ir pjovimo darbams.

Mercury 40WT-  Didesnis galingumas leidžia lazeriui pjauti storesnes medžiagas. Graviravimo kokybė išlieka labai aukšta. 

Maksimalus Mercury III graviravimo greitis yra 42IPS (1066,8 mm/sek)

Atitinka ES standartams
Atitinka ES standartus 

 

 

 

GCC kaip vienas iš lazerinės gamintojų įrangos lyderių pasaulyje atitinka visus Europos Sąjungos keliamus aplinkosaugos reikalavimus. Taip patGCC įranga atitinka Europos Parlamento direktyvas - 2002/95/EC ir Restriction of Hazardous Substances(RoHS)

Antspaudų ir 3D graviravimas

Antspaudų gamyba 

 

 

 

Mercury lazeriai palaiko specialių nustatymų tvarkyklę, kurį paverčia Jūsų paruoštą failą tinkamą net 3D graviravimui. Tokia tvarkyklė palaiko iki 200 „gray scale“ lygių. Taip pat naudojant šią funkcija galima išgraviruoti fantastiškos kokybės antspaudus su mikro tekstu.  

Automatinė fokusavimo sistemama
automatinė fokusavimo sistema 

 

 

 

GCC fokusavimo sistema automatiškai pakelia darbo stalą iki pjovimui ar graviravimui reikiamo aukščio. „Autofocus“ sistema – efektyviausia lazerio linzės fokusavimo priemonė, kuri padeda apsisaugoti nuo operatoriaus klaidų, kai reikia nustatyti tikslu atstumą nuo graviravimo paviršiaus iki galvutės.

Stabilus darbas
Dc servo varikliukai 

 

 

 

Uždaro ciklo "DC Servo" varikliukai išsiskiria savo didele sparta, kuri sutrumpina graviravimo laiką ir išlaiko itin aukštą kokybę. 

Galimybė graviruoti didelių gabaritų medžiagas
didelių gabaritų medžiagos 

 

 

 

Mercury III modelių konstrukcijoje iš priekio ir iš galo yra įmontuotos specialios dureles, leidžiančios įdėti ir apdirbti didesnių nei darbo stalas gabaritų medžiagas.

„Drag-N-Engrave“ galybė

Drag-N-engrave 

 

 

 

Dėka šiuolaikinės technologijos, patogaus valdymo ir "DC Servo" varikliukų, operatorius gali tiesiog su ranka nustumti lazerio galvutę į bet kurį darbo stalo tašką ir nuo ten pradėti graviravimą. Tokia technologija padeda ne tik sutaupyti daug laiko, bet ir išvengti broko.

Patogus valdymas

lcd ekranas 

 

 

 

Visi GCC LaserPro graviravimo modeliai turi itin patogu valdymą su LCD ekranu. Valdymo pulto pagalba galima nustatyti graviravimo/pjovimo režimą, pažiūrėti nustatymus ir pakeisti graviravimo pradžios tašką.

Patikimi CO2 lazeriniai šaltiniai

Co2 saltiniai 

 

 

 

CO2 lazerio šaltinis yra pagrindinė įrenginio dalis, todėl GCC siūlo tik kokybiškus ir patikimiausius Synrad šaltinius. Visi šaltiniai yra uždaruose aliuminio korpusuose ir pagaminti JAV, Synrad kompanijoje

Daugiau informacijos galite sužinoti skiltyje PRIEDAI

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Galingumas (W) 25
Darbinis plotis (mm) 635x458
Atsiliepimai
Priedai
Video

Jums taip pat gali būti įdomūs šie produktai

Domina spausdinimo, graviravimo, ploteriavimo įranga ar medžiagos?

Konsultuojame visais reklamos gamybos klausimais ir padedame priimti teisingus sprendimus

Susisiekite su mumis