• Darbo Laikas: I-V 9:00-17:00
        •  Tel:+37052159032

GCC Venus 12WT

Produkto nuotraukos

GCC Venus 12WT
[ GCCV12 ]

Saadavus: Šio produkto neturime sandēlyje, užklauskite

Lazerinės graviravimo staklės Great Computer Corp. (GCC) Venus II

Produkto aprašymas

Detalės

GCC venus specifikacijos

  • Kompaktiškas lazerinis graviravimo įrenginys;
  • Automatinio fokusavimo ir darbo tikslumo prietaisas Auto Focus;
  • Specialus vėdinimas oru antspaudų gamybai;
  • Sąsaja suderinta su Windows operacine sistema ir MAC OS;
  • Veikia kaip kitos CO2 lazerių sistemos

Venus 12 Wt – pigiausias GCC LaserPRO modelis. Lazerio darbo stalas - 21x30cm (A4 formatas). Venus 12Wt naudoja įmonės užsiimančios antspaudų, smulkių suvenyrų gamyba. Tinkamas graviruoti rašiklius, pieštukus, raktų pakabukus, vardų korteles, rūbinių numeriukus, žetonus, informacines lenteles ir dar daug kitų smulkių dalykų.

Lazerio galingumas turi įtakos tik pjovimui, graviravimui didelės reikšmės neturi. Prie Venus 12Wt negalima prijungti rotacinio įrankio apvalių objektų graviravimui. 

Norint graviruoti ant metalo, stiklo, keramikos naudojant specialią chemiją, 12 Wt neužteks.

Venus 30 Wt – Galingesnis Venus modelis su 30 vatų Co2 šaltiniu. Daugiau galingumo leidžia greičiau graviruoti ir pjauti storesnes medžiagas. Taip pat su 30 vatų Venus lazeriu Jūs galėsite graviruoti metalą, stiklą bei keramiką naudodami specialią chemiją.

Venus graviravimo maksimalus greitis siekia iki 508 mm/sek.

 

Atitinka ES standartams.
Atitinka ES standartus
GCC kaip vienas iš lazerinės gamintojų įrangos lyderių pasaulyje atitinka visus Europos Sąjungos keliamus aplinkosaugos reikalavimus. Tai pat GCC įranga atitinka Europos Parlamento direktyvas - 2002/95/EC ir Restriction of Hazardous Substances(RoHS)

„Drag-N-Engrave“ galybė.
Drag-N-engrave
Dėka šiuolaikinės technologijos, patogaus valdymo ir "DC Servo" varikliukų, operatorius gali tiesiog su ranka nustumti lazerio galvutę į bet kurį darbo stalo tašką ir nuo ten pradėti graviravimą. Tokia technologija padeda ne tik sutaupyti daug laiko, bet ir išvengti broko.

Patogus valdymas.
lcd ekranas
Visi GCC LaserPro graviravimo modeliai turi itin patogu valdymą su LCD ekranu. Valdymo pulto pagalba galima nustatyti graviravimo/pjovimo režimą, pažiūrėti nustatymus ir pakeisti graviravimo pradžios tašką.

 Automatinė fokusavimo sistemama.
automatinė fokusavimo sistema
GCC fokusavimo sistema automatiškai pakelia darbo stalą iki pjovimui ar graviravimui reikiamo aukščio. „Autofocus“ sistema – efektyviausia lazerio linzės fokusavimo priemonė, kuri padeda apsisaugoti nuo operatoriaus klaidų, kai reikia nustatyti tikslų atstumą nuo graviravimo paviršiaus iki galvutės.

Puikiai tinka antspaudų gamybai.
Antspaudų gamyba
Venus lazeriai palaiko specialių nustatymų tvarkyklę, kurį paverčia Jūsų paruoštą failą tinkamą net 3D graviravimui. Tokia tvarkyklė palaiko iki 200 „gray scale“ lygių. Taip pat naudojant šią funkcija galima išgraviruoti fantastiškos kokybės antspaudus su mikro tekstu.

Stabilus darbas.
Dc servo varikliukai
Uždaro ciklo "DC Servo" varikliukai išsiskiria savo didele sparta, kuri sutrumpina graviravimo laiką ir išlaiko itin aukštą kokybę.

Patikimi CO2 lazeriniai šaltiniai.
Co2 saltiniai
CO2 lazerio šaltinis yra pagrindinė įrenginio dalis, todėl GCC siūlo tik kokybiškus ir patikimiausius Synrad šaltinius. Visi šaltiniai yra uždaruose aliuminio korpusuose ir pagaminti JAV, Synrad kompanijoje

 

Čia galite atsiųsti specialų GCC Venus II modelio katalogą.

Daugiau informacijos galite sužinoti skiltyje PRIEDAI

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Galingumas (W) 12
Darbinis plotis (mm) 300x210
Atsiliepimai
Priedai
Video

Jums taip pat gali būti įdomūs šie produktai

Domina spausdinimo, graviravimo, ploteriavimo įranga ar medžiagos?

Konsultuojame visais reklamos gamybos klausimais ir padedame priimti teisingus sprendimus

Susisiekite su mumis