• Darbo Laikas: I-V 9:00-17:00
        •  Tel:+37052159032

HP Latex 315 Printer 137cm

Produkto nuotraukos

HP Latex 315 Printer 137cm
[ HPB4H69A ]

Saadavus: Šio produkto neturime sandēlyje, užklauskite

HP Lateks 315 plačiaformatis spausdintuvas (137cm plotis)
Produkto aprašymas

Detalės

HP Latex 831 rašalai

d

Lateksiniai rašalai yra žymiai atsparesni įbrėžimams palyginus su solvent rašalais ant įvairių paviršių. Tai pat lateksiniams dažams nereikalingas papildomas džiovinimas – galutinis atspausdintas produktas būna jau visiškai išdžiovintas ir paruoštas naudojimui arba laminavimui.

 HP Latex optimaizeris

v

Dabar pasiekti aukštą spausdinimo kokybę esant dideliam našumui ne paprastos svajonės, o realybė. Naujas HP optimaizeris reaguoja su HP lateksiniais rašalais, tam kad greičiau rašalų pigmentas „priliptų“ prie spausdinamos medžiagos.

HP Latex 831 spausdinimo galvutės

m

Naujos šešios spausdinimo galvutės turi 12 672 purškiklius, kurios užtikrina aukšto našumo darbus. Spausdinimo galvutės yra lengvai keičiamos paprasto vartotojo ir nereikalauja aptarnavimo darbų iš serviso inžinieriaus.

Aukštos spartos spausdinimas

l

HP suinteresuoti, kad jūsų spaudos savikaina išliktu kuo mažesne, o spausdinimo greičiai išliktų maksimalūs, todėl modeliuose stovi galingi, tačiau ekonomiški ir mažai elektros naudojantys radiatoriai. 12 m2/val vidaus naudojimui kokybė, 16 m2/val išorės naudojimui aukštos kokybės , 48 m2/val maksimalus spausdinimo greitis.

HP profilių duomenų bazė

g

Daugiau nereikia sukti galvos dėl naujos spausdinimo medžiagos ir jos profilio paieškos. Nauja integruota duomenų bazė į HP spausdintuvus leis jums greitai rasti jūsų medžiagos tipo profilį. Tai pat duomenų bazė nuolat atnaujinama.

Latex privalumai:

  • Spausdinimas ant įvairiausių paviršių (pradedant nuo nedengtų pigių popierių, kurių neįmanoma spausdinti eco-solventiniais spausdintuvais ir baigiant įvairiausiomis tekstilinėmis);

 

  • Aukštesnė spaudos kokybė už bet kokį solventinį/ Eco-solventinį (tirpiklinį) spausdintuvą (kokybė kaip vandens pagrindo spausdintuvų, o atsparumas toks pat ar net didesnis nei solventinių);

 

  • HP lateksiniai dažai pranašesni už tirpiklių pagrindu pagamintus Eco-Solvent, Solventinius dažus - taip gaunami geresni spaudos rezultatai.

 

  • HP lateksiniai dažai užtikrina spausdinimo raišką iki 1200 DPI (taškų per colį) !
  • Daugiau informacijos galite sužinoti skiltyje PRIEDAI

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Gamintojas HP
Spausdinimo plotis (cm) ≤137
Atsiliepimai
Priedai
Video

Domina spausdinimo, graviravimo, ploteriavimo įranga ar medžiagos?

Konsultuojame visais reklamos gamybos klausimais ir padedame priimti teisingus sprendimus

Susisiekite su mumis