• Darbo Laikas: I-V 9:00-17:00
        •  Tel:+37052159032

HP Latex 335 Printer 162cm

Produkto nuotraukos

HP Latex 335 Printer 162cm
[ HPE2X76A ]

Saadavus: Turime sandėlyje

HP Latex 335 spausdintuvas (162cm plotis)
Produkto aprašymas

Detalės

HP Latex 831 rašalai

d

Lateksiniai rašalai yra žymiai atsparesni įbrėžimams palyginus su solvent rašalais ant įvairių paviršių. Tai pat lateksiniams dažams nereikalingas papildomas džiovinimas – galutinis atspausdintas produktas būna jau visiškai išdžiovintas ir paruoštas naudojimui arba laminavimui.

 HP Latex optimaizeris

v

Dabar pasiekti aukštą spausdinimo kokybę esant dideliam našumui ne paprastos svajonės, o realybė. Naujas HP optimaizeris reaguoja su HP lateksiniais rašalais, tam kad greičiau rašalų pigmentas „priliptų“ prie spausdinamos medžiagos.

HP Latex 831 spausdinimo galvutės

m

Naujos šešios spausdinimo galvutės turi 12 672 purškiklius, kurios užtikrina aukšto našumo darbus. Spausdinimo galvutės yra lengvai keičiamos paprasto vartotojo ir nereikalauja aptarnavimo darbų iš serviso inžinieriaus.

Aukštos spartos spausdinimas

l

HP suinteresuoti, kad jūsų spaudos savikaina išliktu kuo mažesne, o spausdinimo greičiai išliktų maksimalūs, todėl modeliuose stovi galingi, tačiau ekonomiški ir mažai elektros naudojantys radiatoriai. 12 m2/val vidaus naudojimui kokybė, 16 m2/val išorės naudojimui aukštos kokybės , 48 m2/val maksimalus spausdinimo greitis.

HP profilių duomenų bazė

g

Daugiau nereikia sukti galvos dėl naujos spausdinimo medžiagos ir jos profilio paieškos. Nauja integruota duomenų bazė į HP spausdintuvus leis jums greitai rasti jūsų medžiagos tipo profilį. Tai pat duomenų bazė nuolat atnaujinama.

Latex privalumai:

  • Spausdinimas ant įvairiausių paviršių (pradedant nuo nedengtų pigių popierių, kurių neįmanoma spausdinti eco-solventiniais spausdintuvais ir baigiant įvairiausiomis tekstilinėmis);

 

  • Aukštesnė spaudos kokybė už bet kokį solventinį/ Eco-solventinį (tirpiklinį) spausdintuvą (kokybė kaip vandens pagrindo spausdintuvų, o atsparumas toks pat ar net didesnis nei solventinių);

 

  • HP lateksiniai dažai pranašesni už tirpiklių pagrindu pagamintus Eco-Solvent, Solventinius dažus - taip gaunami geresni spaudos rezultatai.

 

  • HP lateksiniai dažai užtikrina spausdinimo raišką iki 1200 DPI (taškų per colį) !

Daugiau informacijos galite sužinoti skiltyje PRIEDAI

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Gamintojas HP
Spausdinimo plotis (cm) 138≤165
Atsiliepimai
Priedai
Video

Jums taip pat gali būti įdomūs šie produktai

Domina spausdinimo, graviravimo, ploteriavimo įranga ar medžiagos?

Konsultuojame visais reklamos gamybos klausimais ir padedame priimti teisingus sprendimus

Susisiekite su mumis