• Darbo Laikas: I-V 9:00-17:00
        •  Tel:+37052159032

Ka galima gaminti su lazeriu


Jeigu jau išsirinkote lazerį, bet priimti lemiamą žingsnį baugina kaina – galime nuraminti, nes mūsų klientų patirtis rodo, kad naujas įrenginys atsiperka per 9 – 18 mėnesius. 

Toliau papasakosime kaip užsidirbti lazerinių staklių pagalba. Nėra konkretaus plano, bet galim papasakoti kelis aspektus:

1.    Prieš perkant lazerį reiktų išsiaiškinti kuo užsiimsite (ka darysite su lazeriu). Gerai išanalizuokite Jūsų miesto rinką, supraskite kas yra perspektyvu Jūsų klientams ir ko jie gali tikėtis iš Jūsų.

2.    Bandykite bendradarbiauti su stambiomis įmonėmis. Tai nebūtinai gali būti įmonės Jūsų mieste, ieškokite jų visur, kituose miestuose arba šalyse. Patirtis rodo, kad būtent tokie pirmi užsakymai ir atperka lazerį.

Darbai, kurios galima daryti lazeriu:

 


Kainų laikikliai, stovai mobiliesiems telefonams arba grotuvams, informaciniai stendai, meniu laikikliai baruose ir restoranuose, informaciniai stovai, dežutės, atvirukai, dėklai ir t.t. Dabar pagalvokite, kiek Jūsų mieste yra įvairių parduotuvių, prekybos centrų, kavinių ir restoranų. Tarkim, maži laikikliai iš organinio stiklo kainuoja 1 eurą už vienetą – tai Jūsų paruošto gaminio kaina, o savikaina tokio gaminio siekia 0.1-0.2 euro už vnt. Į maisto parduotuvę, mažiausiai tokių stovelių reikės 3000 vnt. Nesunkiai galime apskaičiuoti Jūsų pelną: 3000х1-3000х0.2=2400 eurai! Lietuvoje yra ne viena įmonė uždirbanti apie 10000 eurų per mėnesį! Dirbdami šioje srityje Jūs visada turėsite ir darbo, ir pelno.


Bandykite glaudžiai bendrauti su poligrafijos įmonėmis. Jiems galėsite pasiūlyti savo paslaugas. Įsivaizduokite įmonę, kuri užsiima tik pakuočių projektavimų. Lazerinis graveris žymiai palengvina šį procesą, Jums nereikės užsakinėti specialių brangių spaudų, kad pažiūretumėte, kaip atrodys vienas pavyzdys. Lazeris gali pjauti ir kartoną, todėl su juo įmanoma pagaminti nedidelius pakuočių kiekius. Lazeris gali ne tik pjauti popierių, bet ir graviruoti. Daug žmonių kreipiasi dėl nestandartinių pakuočių gamybos – lazeris puikus pagalbininkas!
Daug aprašymo reikalaujanti tema. Neįmanoma išvardinti visų gaminių, kurie priskiriami šiai  kategorijai. Diplomai, tekstai ant įvairių apdovanojimų, liudijimai, sveikinimai, darbuotojų lentelės stovinčios ant stalo arba kabačios ant sienos, įvarūs ženklai ir informacijos lentos, įmonių iškabos ir t.t... Šiandien mūsų įmonė gali pasiūlyti jau paruoštus gaminius: lenteles graviravimui (pagamintos iš anoduoto metalo), organinis stiklas, medinės lentelės. Paruoštas diplomas 200x300 klientui dažniausiai kainuoja nuo 50 eurų, o medžiagos tokiam diplomui - medinės lentelės iš laminato – 3 eurus, priekinis elementas iš anoduoto aliuminio – 5 Eurus. Pagalvokite, kiek Jūsų mieste arba regione yra įvairių ofisų, kontorų, mokyklų, kiek ten dirba žmonių. O tokiems klientams visada bus reikalingi apdovanojimai, lentelės ant durų, diplomai t.t...

Ne taip senai atsirado nauja medžiaga lazeriniam graviravimui – plastikas ROWMARK. Plastiko storis nuo 0.8mm iki 3.2mm, dažniausiai dviejų sluoksnių. Graviravimo metu, viršutinis sluoksnis nugraviruojamas paliekant apatinį, kitos spalvos sluoksnį. Spalvų paletėje yra daugiau kaip 200 įvairių spalvų, tarp kurių populiariausi metalo spalvos (auksinis - juodas, sidabrinis - juodas). Tokia lentelė atrodo solidžiai ir prabangiai (vizualiai nėra skirtumo tarp Rowmark plastiko ir metalo). Plastikas skirtas naudoti lauke, todėl yra atsparus saulės spinduliams, drėgmei ir šalčiui.


Kiek Jūsų mieste yra įvairių barų, kavinių, klubų, restoranų, sporto, prekybos centrų kitų viešų vietų, kur yra rūbinės. Visi šie gaminiai gaminami iš dviejų sluoksnių plastiko Rowmark ir nereikalauja jokios papildomos įrangos – tik lazerio. Daužniausiai tokiam gaminiui sunaudojama 0,003m2, kaina - 1 euras. Galutinio gaminio kaina yra nuo 1 iki 3 eurų.
Dabar apdovanojimą pagaminti tapo žymiai lengviau. Daugelis įmonių parduoda apdovanojimus, todėl turint katalogą galite siūlyti klientams padovanojimus lyg patys juos pardavinėtumėte. Užsisakius jau paruoštą apdovanojimą (statulėlę ar taurę) Jums liks tik ją išgraviruoti


Tikriausiai jau visi žino, kad lazerio pagalba galite gaminti kokybiškus antspaudus. Mūsų įmonė siūlo kvapo neskleidžiančią gumą graviravimuiSuvenyrų rinka yra labai plati. Daugelis įmonių užsiimančių suvenyrų gamyba neturi lazerio ir graviruoja kitose įmonėse. Suradus tinkamą klientą Jūs visada turėsite darbo: rašikliai, pakabukai, žiebtuvėliai graviruoti su įmonės logotipu, miesto ar šalies pavadinimu, vardais, sentencijomis. Masinė gamyba - pagrindinis Jūsų tikslas. 


Daugelis dizainerių gamindami nestandartinius baldus, interjero elementus ar kitas dekoracijas naudosis Jūsų paslaugomis, nes lazeriu galima išpjauti ar išgraviruoti daugelį vektorinių brėžinių ar fotografijų


Pelningiausia verslo šaka lazeriu užsiimančioms įmonėms. Dažniausiai graviruojami valdymo skydeliai, lenteles iš aliuminio, mikroschemos ir dar daug įvairių elementų.Galima gaminti žaislus eglutėms. Lietuvoje prieš šventes žaisliukai iš medienos yra labai vertinami ir perkami. Tokių žaisliukų antkainis būna apie 300% !

Domina spausdinimo, graviravimo, ploteriavimo įranga ar medžiagos?

Konsultuojame visais reklamos gamybos klausimais ir padedame priimti teisingus sprendimus

Susisiekite su mumis